Математика без граници-есен 2021

Завърши есенният кръг на турнира Математика без граници.
В него участваха над 18 200 ученици от 23 страни:
Австралия, Азербайджан, Армения, България, Виетнам, Естония, Индонезия,
Казахстан, Канада, Китай, Малта, Нигерия, Румъния, Русия, Северна Македония, Словения, Сърбия, Тайван, Турция, Узбекистан, Филипините, Хонг Конг и Черна гора.
Благодарим на всички за търпението, с което изчакахте обявяването на резултатите.
В прикачените файлове по класове са имената на участниците и техните награди, подредени по азбучен ред.

Сертификатите за всички участници и медалите на победителите ще изпратим до 10 декември 2021 г. на посочените от Вас адреси.

Благодарим за интереса от родителите, които изпращат запитвания на електронната ни поща. За съжаление не можем да отговорим на всички, за
което молим за извинение. Нашата молба е всички въпроси, свързани с турнира, да бъдат отправяни към училищните координатори.
Желаем на всички здраве и успешна подготовка за следващите етапи на турнира!
Зимният кръг планираме да проведем от 24 януари до 6 февруари 2022 г.
От екипа на МБГ
 
Резултатите на учениците можете да видите на сайта на състезанието.
 
Наградени ученици
Втори клас
1. Димитър Христов - II а клас, злато
2. Ния Миленкова - II а клас, злато
3. Светлина Боцева - II б клас, злато
4. Деяна Гергинова - II а клас, сребро
5. Борис Георгиев - II а клас, сребро
6. Елена Кирилова - II а клас, сребро
7. Ема Радойчова - II б клас, сребро
8. Елизабет Младенова - II а клас, сребро
9. Петър Дашев - II в клас, сребро
10. Никол Бараклийска - II а клас, бронз
11. Никол Бориова - II а клас, бронз
12. Александър Йорданов - II б клас, бронз
13. Димитър Гълъбов - II б клас, бронз
14. Исант Каменов - II б клас, бронз
15. София Грозданова - II а клас, бронз
16. Никол Нейкова - II б клас, бронз
 
Трети клас
1. Симона Тасева - III а клас, злато
2. Аделина Йорданова - III а клас, злато
3. Иван Йовчев - III а клас, сребро
4. Христомира Максимова - III а клас, сребро
5. Джулия Димитрова - III а клас, сребро
6. Сана Георгиева - III а клас, сребро
7. Емил Венчев - III в клас, сребро
8. Филип Николов - III б клас, сребро
9. Кристиан Костадинов - III в клас, сребро
10. Натали Димитрова - III а клас, бронз
11. Деян Йорданов - III в клас, бронз
12. Никола Борисов - III в клас, бронз
13. Йордан Тодоров - III б клас, бронз
14. Константин Върбанов - III б клас, бронз
15. Даниел Славеев - III в клас, бронз
16. Калоян Агаджиков - III а клас, бронз
17. Даниел Йорданов - III б клас, бронз
18. Никола Любиков - III б клас, бронз
19. Йоана Молова - III в клас, бронз
20. Калоян Цветков - III в клас, бронз
21. Алекс Боянов - III а клас, бронз
 
Четвърти клас 
1. Дара Йорданова - IV в клас, бронз
2. Мартин Михалков - IV а клас, бронз
3. Венемир Николов - IV а клас, бронз
4. Божидара Григорова - IV в клас, бронз
 
 
IMG 20211203 105934
IMG 20211203 105950
IMG 20211203 110011
IMG 20211203 110046
IMG 20211203 110104
IMG 20211203 110121
IMG 20211203 110134
IMG 20211203 110148
IMG 20211203 110208
IMG 20211203 110249
IMG 20211203 110306
IMG 20211203 110323
IMG 20211203 110335
IMG 20211203 110358
IMG 20211203 110359
IMG 20211203 110637
IMG 20211203 110844
IMG 20211203 111026
IMG 20211203 111409
IMG 20211203 111434
IMG 20211203 111502
IMG 20211203 111541
IMG 20211203 111604
IMG 20211203 111621
IMG 20211203 111646
IMG 20211203 111700
IMG 20211203 111726
IMG 20211203 111742
IMG 20211203 111756
IMG 20211203 111810
IMG 20211203 111825
IMG 20211203 111859
IMG 20211203 111914 1
IMG 20211203 111928
IMG 20211203 111943
IMG 20211203 112322
IMG 20211203 112545
IMG 20211203 112722
IMG 20211203 113015
IMG 20211203 113041
IMG 20211203 113228
IMG 20211203 113245
IMG 20211203 113612
IMG 20211203 113704
IMG 20211204