Печат

Състезания на СБНУ

Право на участие в Национално финално състезание на СБНУ имат ученици, получили максимален брой точки в поне две от провежданите състезания.

Предстои състезание по английски език - "Аз общувам с Европа"

"Аз и числата"

Първи клас

1. Виктор Константинов

2. Виктор Киров

3. Божидар Димитров

4. Христина Николова

5.Деяна Гергинова

6. Димитър Христов

7.Борислава Деянова

8. Никол Бараклийска

9. Тони Абаджиев

10. Ния Миленкова

11. Кристина Кирилова

12. Йоана Стойнева

13. Никол Миланова

14. Ивон Георгиева

15. Петър Дашев

16. Виктория Бърдарова

17. Йоана Мицова

18. Лилиана Скерлева

19. Цветина Костадинова

20. Мадлен Теофилова

21. Александър Йорданов

22. Ема Радославова

23. Исант Каменов

24. Димитър Гълъбов

25. Габриела Николова

26. Диана Тасева

27. Никол Нейкова

28. Яна Стоянова

29. Светлина Боцева
30. Дария Гъркова

31. Максим Янакиев

32. Адриян Кацарски

33. Елизабет Младенова

34. Доротея Петрова

35. Борис Георгиев

36. София Грозданова

37. Елена Кирилова

38. Дария Димитрова

39. Деян Джасов

 

Втори клас

1. Аделина Йорданова

2. Богомил Божилов

3. Даниел Славеев

4. Калоян Агаджиков

 

Трети клас

1. Адел Каменова

2. Александър Стоянов

3. Божидара Григорова

4. Дая Каменова

5. Йордан Йорданов

6. Мартин Михалков

7.Таня Янкова

 

Четвърти клас

1. Мария Главева

2. Михаил Абаджиев

 

"Аз и буквите"

Първи клас

1. Борис Георгиев

2. Виктор Кирилов

3. Виктория Бърдарова

4. Георги Ерков

5. Денислав Драганов

6. Деяна Гергинова

7. Димитър Христов

8. Елена Кирилова

9. Елизабет Младенова

10. Исант Каменов

11. Карина Ушинска

12. Кристина Кирилова

13. Никол Бараклийска

14. Никол Георгиева

15. Ния Миленкова

16. Светлина Боцева

17. Тони Абаджиев

 

Втори клас

1. Дария Стойчева

2. Камен Здравков

3. Кристиан Костадинов

4.Леа Кръстева

 

Четвърти клас

1. Алена Славова

2. Божидара Стоянова

3. Десислава Стоянова

4. Ивет Гълъбова

5. Мария Главева

6. Рая Пенева

7. Рая Цонева

8. Светослав Викторов

9. Сияна Караджова