Повече за нас


Визия


Проекти


Учим


Творим


Пеем


Играем

Коледни конкурси 2021

                                         

 

Читалище "Братство 1869"

   Наградени ученици

Първа възрастова група (1, 2 клас)

Картина

1 място

Дария Гъркова - II клас.

Владимир Димитров - II клас

Антоан Янков - I клас

Анастасия Янева - II клас

3 място

Яна Стоянова - II клас

Картичка

1 място

Никол Нейкова - II клас

Елизабет Младенова - II клас

2 място

Иванина Колаксъзова - II клас

Ния Миленкова - II клас

3 място

Никол Борисова - II клас

Сурвачка

1 място

София Крумова - I клас

Валентина Павлова - I клас

Елена Кирилова - II клас

2 място

Никол Вангелова - II клас

Дария Димитрова - II клас

Дария Джонева - II клас

Доротея Петрова - II клас

Димитър Гълъбов - II клас

3 място

Ния Миленкова - II клас

Никол Радославова - I клас

Стихотворение

1 място

Александър Йорданов - II клас

2 място

Емилия Манасиева - II клас

Никол Нейкова - II клас

Приказка

2 място

Цветелина Ангелова - II клас

Сувенир

1 място

Борис Николов - I клас

 

Втора възрастова група (3, 4 клас)

Картина

1 място

София Брусарска - III клас

Христомира Максимова - III клас

Максимилиян Янков - III клас

Емануил Найденов - III клас

3 място

Аделина Йорданова - III клас

Сияна Костадинова - III клас

Ивайла Христова - III клас

Картичка

1 място

Кристиан Сотиров - IV клас

Кристиан Костадинов - III клас

2 място

Алексей Серафимов - III клас

Сурвачка

1 място

Калоян Ангелов - IV клас

2 място

Дария Радославова - IV клас

3 място

Йордан Йорданов - IV клас

Стихотворение

1 място

Йордан Йорданов - IV клас

2 място

Йордан Василев - IV клас

Сувенир

1 място

Александра Васева - IV клас

Мария Коларска - III клас

Симона Тасева - III клас

Сиана Георгиева - III клас

Филип Николов - III клас

Славян Алабачки - III клас

Иван Йовчев - III клас

3 място

Аделина Йорданова - III клас

 ОДК 

"Коледа е, стават чудеса" 2021

Класирани ученици

 

Кукли-коледари и сурвакари

Първа възрастова група ( 1-4 клас)

Поощрение

Александра Васева- IV клас

 

Кукерски маски

Поощрение

София Брусарска -  III клас

Никол Борисова - II клас

 

Сурвакници

3 място

Калоян Цветков - III клас

Поощрение

Ния Миленкова - II клас

 

Изобразително изкуство

Поощрение

Кристина Кирилова - II клас

 

Литературно творчество

2 място

Анастасия Янева - I клас