НУ “Св.Климент Охридски” - www.nu-kn.com - "Коледа е, стават чудеса"


Повече за нас


Визия


Проекти


Учим


Творим


Пеем


Играем

"Коледа е, стават чудеса"

 

Общински конкурс за детско творчество

"Коледа е, стават чудеса" 2016 година

Класиране

 

Изобразително изкуство

Владина Николаева Тихолова - III място, IV б клас

Народно приложно изкуство

А. Кукли - коледари и сурвакари

Димитър Йорданов Домозетов - I място, III а клас

Виктор Любомиров Велинов - II място, II б клас

Нилана Николаевска Колевска - III място, III б клас

Поощрение:

Никол Любомирова Бекова - III б клас

Б. Кукерски маски

Обемни маски

Андреа Кирилова Костадинова - I място, II в клас

Васил Василев Николчев - II място, II а клас

Поощрение:

Десислав Десиславов Атанасов - I в клас

Янислав Иванов Фирков - I б клас

Плоски маски

Теодор Методиев Стоичков - I място, II в клас

Борислав Бисеров Иванов - II място, III в клас

Росен Василев Лазаров - III място, III а клас

Поощрение:

Антония Антонова Любенова - III а клас

В. Сурвакници

Теодор Методиев Стоичков - II място, II в клас

Петър Димитров Стоилов - II място, II б клас

Никол Кирилова Стоянова - II място, II в клас

Даная Кристиан Георгиева - III място, II а клас

Алена Александрова Николова - III място, II а клас

Поощрение:

Василена Любославова Мазнева - IV в клас

Г. Декоративни пана и тъкани, керамика

Фабиан Добромиров Величков - I място, III а клас

Велислав Василев Калоянов - II място, I в клас

Вяра Людмилова Миланова - III място, III а клас

Поощрение:

Цветозара Александрова Миленкова - III а клас

Николета Росенова Попова - III а клас

 

Направление "Литературно творчество"

Стихотворение

Деян Людмилов Стоянов "Обичам Коледа"- I ясто, II в клас

Цветелина Светлинова Василева "Коледа" - II място, IV в клас

Приказка, разказ

Виктория Росенова Вучкова "Притча за доброто момиче и Коледа"- I място, IV б клас

Йоана Николаева Синорска "Кученце за Коледа" -II място, III в клас

Геро Руменов Тодоров "Пингвинчето" - III място, III а клас